Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Nanobala s.r.o.
Na Bečvě 533
Lipník nad Bečvou 751 31
tel: +420 774 399 343
info@nanobala.cz
Pracovní doba: Po-Pá 8.00 - 16.00 hodin

NOVINKY

arr3Impregnace kamene - použitíImpregnace kamene - hydrofobní a olejofobní nanotechnologická ochrana Nanotechnologické hydrofobní...

Úvod » Nano impregnace kamene

 

Nano impregnace přírodního kamene

Nano impregnace kamene

jsou hydrofobní, nebo i olejofobní. Impregnace na kámen se dělí podle druhu a především nasákavosti jednotlivých druhů kamene.

Nano impregnace na kámen se dělí na:

impregnace kamene WProtect na savé druhy kamene - pískovec, travertin, opuka, vápenec, mramor, ale i některé nasákavější druhy žuly - obvykle se jedná o žulu z Asie. Nano impregnace nemění vzhled kamene.

 

impregnace na kámen BWTProtect na meně savé až nesavé druhy kamene - žula, rula, čedič, břidlice - nano impregnace mírně zvýrazňuje barvy a strukturu kamene.

 

impregnace na leštěný kámen AGProtect - impregnace kamene určená na leštěné, málo savé až nesavé druhy přírodního kamene. Je použitelná i na umělý leštěný kámen na bázi polymerů a pryskyřic. Nano impregnace nemění vzhled kamene.V případě pochybnosti o vhodnosti použití jednotlivých nano impregnací se obraťte s dotazem na info@nanobala.cz nebo na tel: 774 399 343.