Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Nanobala s.r.o.
Na Bečvě 533
Lipník nad Bečvou 751 31
tel: +420 774 399 343
info@nanobala.cz
Pracovní doba: Po-Pá 8.00 - 16.00 hodin

NOVINKY

arr3Moderní ochrana a čištění skel a zrcadelModerní ochrana a čištění skel a zrcadel V dnešní moderní domácnosti se čím dál častěji setkáváme z... arr3ochrana proti moči - AntiUrine ProtectNovinka v ochraně staveb – AntiUrine Protect Společnost Nanobala s.r.o. uvedla začátkem února... arr3Impregnace kamene - použitíImpregnace kamene - hydrofobní a olejofobní nanotechnologická ochrana Nanotechnologické hydrofobní... arr3Čistění povrchů před impregnaciPříprava povrchu před impregnováním Pro dokonale provedenou a dlouhodobě funkční impregnační...

ZBOŽÍ V AKCI

cena 9 990,00 Kč
skladem

 

 

eshop www.nanoimpregnace.cz dodá zboží obvykle do tři pacovních dnů od vytvoření objednávky.

Maximální doba dodání je 14 dnů.

Doprava na území ČR je realizována prostřednictvím přepravní společnosti PPL. Cena dodání je 82,64,-Kč bez DPH.

Osobní odběr není možný.

Platbu lze realizovat bankovním převodem, prostřednictvím platební brány nebo dobírkou.

Dobírka je zpoplatně částkou 33,06,-Kč bez DPH


Čistění povrchů před impregnaci

Příprava povrchu před impregnováním

Pro dokonale provedenou a dlouhodobě funkční impregnační ochranu je zásadní příprava povrchu. U nových povrchů které potřebujeme impregnovat si obvykle vystačíme s odstraněním případných výkvětů, které jsou časté zejména u betonů. Pro odstranění techto výkvětů je určen odstraňovač CL Remover. Tento prostředek si poradí i s odstraněním cementových povlaků po spárování obkladů, dlažeb a pod. 

U starších podkladů je někdy nutné odstranění rezavých skrn, na tyto je určen odstraňovač MO Remover. Rezavé skvrny často vznikají i neopatrným použitím některých druhů hnojiv, i s těmi si MO Remover poradí.

V případě že je povrch zanesem mastnotami, atmosférickým prachem, černou plísní atd. je dobré toto vyčistit použitím SCM Remover. Tento produkt je určen jak pro ruční mytí, tak i pro strojové čištění tlakovou myčkou. Pokud je myčka vybavena přisáváním mycích prostředků, lze čistič takto  přímo dávkovat do tlakové mycí vody.

V případě že je povrch napaden a porosten mechy nebo zelenou řasou, je na odstranění těchto problémů určen odstraňovač MA Remover.  Zelené řasy a mechy často vegetují i na moderních fasádních systémech jakou jsou silikonové nebo akrylátové povrchy, zejména pokud jsou vystaveny trvale zvýšené vlhkosti vzduchu - typicky severozápadně orientované stěny v blízkosti lesa.

Tyto povrchy jsou již hydrofobní, takže se dodatečná impregnaci někdy neprovádí, potom MA Remover aplikovaný a ponechaný bez oplachu na fasádě funguje jako prevence výskytu řas a mechů.