Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Nanobala s.r.o.
Na Bečvě 533
Lipník nad Bečvou 751 31
tel: +420 774 399 343
info@nanobala.cz
Pracovní doba: Po-Pá 8.00 - 16.00 hodin

NOVINKY

arr3Impregnace kamene - použitíImpregnace kamene - hydrofobní a olejofobní nanotechnologická ochrana Nanotechnologické hydrofobní... arr3impregnace betonuImpregnace betonu a umělého kamene - nano impregnace Hydrofobní impregnace betonu jsou nátěry a... arr3impregnace na dřevo - použitíHydrofobní impregnace dřeva - nano nátěr na dřevo Dřevo je všestranný materiál s ekologickými a...

Nano impregnace, zpevňovače a konsolidátory, odstraňovače, čističe, rozpouštědla

Impregnace - Nanobala s.r.o. - výroba a prodej hydrofobní nano impregnace na bázi chemické nanotechnologie

NANOBALA s.r.o. je dynamická česká společnost, která se od svého založení v roce 2010 zabývá výrobní a obchodní činností s ochrannými impregnacemi na bázi chemické nanotechnologie.

Nano impregnace jsou určeny na zušlechtění a ochranu různých druhů materiálů:kamene, betonu, keramiky, dřeva, papíru, skla a textilu.Na těchto materiálech vytváří ochranné nanovrstvy - nanopovlaky.Jedná se o nanotechnologickou ochranu proti negativním vlivům prostředí.
Povrchy ošetřené pomocí nanotechnologie získávají tzv. lotosový efekt. To v praxi znamená, že jsou odpudivé vůči vodě, olejům a solím, přičemž zůstávají prodyšné i paropropustné.Nano impregnace usnadňují údržbu ošetřených povrchů - k očištění obvykle postačí čistá voda bez jakýchkoliv chemických prostředků.

Ochranné přípravky Nanobala prodlužují životnost výrobků a materiálů, dosahují dlouhodobých účinků a jsou šetrné k životnímu prostředí.Pro vývoj našich produktů využíváme nejnovějších poznatků, výzkumů a dosavadních zkušeností z oblasti chemické nanotechnologie.