Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Nanobala s.r.o.
Na Bečvě 533
Lipník nad Bečvou 751 31
tel: +420 774 399 343
info@nanobala.cz
Pracovní doba: Po-Pá 8.00 - 16.00 hodin

NOVINKY

arr3Impregnace kamene - použitíImpregnace kamene - hydrofobní a olejofobní nanotechnologická ochrana Nanotechnologické hydrofobní... arr3impregnace betonuImpregnace betonu a umělého kamene - nano impregnace Hydrofobní impregnace betonu jsou nátěry a... arr3impregnace na dřevo - použitíHydrofobní impregnace dřeva - nano nátěr na dřevo Dřevo je všestranný materiál s ekologickými a...

impregnace betonu

Impregnace betonu a umělého kamene - nano impregnace

Hydrofobní impregnace betonu jsou nátěry a nástřiky na bázi nanotechnologie,

které minimalizují přilnavost mezi kapalinami a povrchem materiálů. Jsou určeny pro savémateriály z betonuimitací kamene jako jsou kostkyobkladyvymývanázámkovádlažbaterasobetonové deskytvárnicepanelydílcezákladysloupyobrubníky,rourymostymostní dílygaráže, plochy pokryté betonovou vrstvoupórobeton a takéfasádykrbyzdi a ploty.

Plochy ošetřené nano nátěry se nemusí tak často udržovat a čistit. Vytváří ochranu před tvorbou mechů a výkvětů. Povrchy po impregnaci lépe odolávají škodlivému působení solí,kyselin, zásad, olejů, nafty, benzínu. Snížený průnik vody do konstrukce zlepšuje její izolační vlastnosti, čímž zabraňuje energetickým ztrátám.

Po aplikaci impregnace dochází k uspořádaní nano vrstvy a ta způsobuje odpudivostkapalinám a nečistotám. Hydrofobní nátěr způsobí, že dešťová voda se skutálí po povrchu, což zajišťuje trvalou hydrofobnost povrchu. Na povrchu nezůstává rozlitá vrstva kapaliny. Ta se stáhne do kuliček, jenž mají při stékání výrazný samočisticí efekt. Ošetřený povrch není celoplošně vlhký, takže se na něj nelepí prach, pyly apod.

Nano impregnace zamezuje poškozování povrchů mechy a lišejníky.

Zabraňuje usazování špíny a přimrzání námrazy.

Výrazně zvyšuje odolnost povrchu proti UV záření, nedochází k zažloutnutí povrchu.

Nátěr je zcela průhledný, po uschnutí je nelepivý, umožňuje vzdušnou prodyšnostpodkladu. Úprava je dlouhodobá - až 12 let. Impregnace nemění povrch betonu. Při znečištění stačí beton jen opláchnout vodou, nejsou zapotřebí čistící prostředky ani tlaková voda. V případě hloubkového poškození povrchu se dá jednoduše obnovit. Povrch zůstáváprostupný vodním parám a vzduchu - dýchá. Působí tak ochranně proti vodě a zároveňzvyšuje čistotu podkladu s velmi dlouhodobými účinky. Neobsahuje žádné vosky, silikony nebo akrylátové složky. Není vhodný na zoxidované a zasolené povrchy.

Hydrofobní impregnace betonu jsou přesvědčivé svoji kvalitou, funkcí, snadnou aplikovatelností a trvanlivostí.
Impregnace na beton Nanobala - to je ochrana před dešťovou vodou - nepromokavost, zamezení vzniku výkvětů, zabránění vzniku mikrotrhlin, nelepivost, to vše s dlouhodobými účinky. Nano impregnace betonu zajišťuje ochranu ošetřeného povrchu před znečištěním od projíždějících automobilů, sazí, olejů - a to vše i u porézních povrchů.

Impregnační nano přípravky usnadňují čištění těžko odstranitelné špíny - od žvýkaček, olejových produktů, graffiti.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ